OverblikSøgehistorikMenuFølger
  • Årsregnskab for 2025

    Beløb i hele tusinder GAIS A/S AQUA SEAFOOD A/S NYBOLIG FANØ EJENDOMSHANDEL V/ERIK PEDERSEN
    Regnskabsperiode start 01.01.2025
    Regnskabsperiode slut 31.12.2025
    Bruttofortjeneste -1.589' - -
    Personaleomkostninger -8.490' - -
    Af- og nedskrivninger -483' - -
    Driftsresultat -10.562' - -
    Finansielle indtægter fra tilknyttede virksomheder 3' - -
    Andre finansielle indtægter 11' - -
    Andre finansielle omkostninger 0' - -
    Resultat før skat -10.548' - -
    Skat af årets resultat 2.007' - -
    Årets resultat I alt -8.541' - -
    Øvrige immaterielle anlægsaktiver 494' - -
    Immaterielle anlægsaktiver 494' - -
    Andre anlæg og driftsmidler 129' - -
    Materielle anlægsaktiver 129' - -
    Andre langfristede finansielle anlægsaktiver 40' - -
    Finansielle anlægsaktiver 40' - -
    Anlægsaktiver 663' - -
    Tilgodehavender fra salg og tjenesteydelser 1.334' - -
    Tilgodehavender hos nærtstående parter 10.500' - -
    Udskudt skat 0' - -
    Andre tilgodehavender 885' - -
    Tilgodehavende sambeskatningsbidrag 2.060' - -
    Tilgodehavender 14.779' - -
    Omsætningsaktiver 14.779' - -
    Aktiver I alt 15.442' - -
    Virksomhedskapital 2.000' - -
    Overført overskud eller underskud 8.212' - -
    Egenkapital 10.212' - -
    Kortfristet gæld til banker 266' - -
    Leverandører af varer og tjenesteydelser 624' - -
    Anden gæld 4.340' - -
    Kortfristet gældsforpligtelser 5.230' - -
    Gældsforpligtelser 5.230' - -
    Passiver I alt 15.442' - -
  • Årsregnskab for 2024

    Regnskabsperiode start 19.01.2024
    Regnskabsperiode slut 31.12.2024
    Bruttofortjeneste -2.400' - -
    Personaleomkostninger -6.489' - -
    Af- og nedskrivninger -439' - -
    Driftsresultat -9.327' - -
    Andre finansielle indtægter 75' - -
    Andre finansielle omkostninger -1' - -
    Resultat før skat -9.256' - -
    Skat af årets resultat 2.010' - -
    Årets resultat I alt -7.247' - -
    Øvrige immaterielle anlægsaktiver 961' - -
    Immaterielle anlægsaktiver 961' - -
    Anlægsaktiver 961' - -
    Tilgodehavender fra salg og tjenesteydelser 930' - -
    Tilgodehavender hos nærtstående parter 8.500' - -
    Udskudt skat 95' - -
    Andre tilgodehavender 963' - -
    Tilgodehavende sambeskatningsbidrag 1.914' - -
    Tilgodehavender 12.402' - -
    Omsætningsaktiver 12.402' - -
    Aktiver I alt 13.363' - -
    Virksomhedskapital 1.500' - -
    Overført overskud eller underskud 7.253' - -
    Egenkapital 8.753' - -
    Kortfristet gæld til banker 349' - -
    Leverandører af varer og tjenesteydelser 1.034' - -
    Anden gæld 3.227' - -
    Kortfristet gældsforpligtelser 4.610' - -
    Gældsforpligtelser 4.610' - -
    Passiver I alt 13.363' - -
Accepter cookies