OverblikSøgehistorikMenuFølger
  • Årsregnskab for 2019

    Beløb i hele tusinder INTRADE FINANS ApS Champagne
    Regnskabsperiode start 01.01.2019
    Regnskabsperiode slut 31.12.2019
    Andre driftsindtægter 278' -
    Andre eksterne omkostninger -7' -
    Driftsresultat 271' -
    Andre finansielle indtægter 28' -
    Resultat før skat 299' -
    Årets resultat I alt 233' -
    Tilgodehavender hos nærtstående parter 2.814' -
    Tilgodehavender 2.814' -
    Aktiver I alt 2.814' -
    Virksomhedskapital 3.000' -
    Overført overskud eller underskud -281' -
    Egenkapital 2.719' -
    Gæld til tilknyttede virksomheder 11' -
    Selskabsskat 66' -
    Kortfristet gældsforpligtelser 95' -
    Gældsforpligtelser 95' -
    Passiver I alt 2.814' -
  • Årsregnskab for 2018

    Beløb i hele tusinder INTRADE FINANS ApS Champagne
    Regnskabsperiode start 01.01.2018
    Regnskabsperiode slut 31.12.2018
    Andre eksterne omkostninger -14' -
    Driftsresultat -14' -
    Andre finansielle indtægter 28' -
    Andre finansielle omkostninger 0' -
    Resultat før skat 14' -
    Årets resultat I alt 11' -
    Tilgodehavender hos nærtstående parter 2.789' -
    Tilgodehavender 2.789' -
    Aktiver I alt 2.789' -
    Virksomhedskapital 3.000' -
    Overført overskud eller underskud -515' -
    Egenkapital 2.485' -
    Gæld til tilknyttede virksomheder 0' -
    Selskabsskat 3' -
    Kortfristet gældsforpligtelser 303' -
    Gældsforpligtelser 303' -
    Passiver I alt 2.789' -
  • Årsregnskab for 2017

    Beløb i hele tusinder INTRADE FINANS ApS Champagne
    Regnskabsperiode start 01.01.2017
    Regnskabsperiode slut 31.12.2017
    Andre eksterne omkostninger -2' -
    Driftsresultat -2' -
    Andre finansielle indtægter 82' -
    Andre finansielle omkostninger -8' -
    Resultat før skat 72' -
    Årets resultat I alt 56' -
    Tilgodehavender hos nærtstående parter 2.804' -
    Udskudt skat 0' -
    Tilgodehavender 2.804' -
    Aktiver I alt 2.804' -
    Virksomhedskapital 3.000' -
    Overført overskud eller underskud -525' -
    Egenkapital 2.475' -
    Gæld til tilknyttede virksomheder 19' -
    Selskabsskat 10' -
    Anden gæld 300' -
    Kortfristet gældsforpligtelser 330' -
    Gældsforpligtelser 330' -
    Passiver I alt 2.804' -
  • Årsregnskab for 2016

    Beløb i hele tusinder INTRADE FINANS ApS Champagne
    Regnskabsperiode start 01.01.2016
    Regnskabsperiode slut 31.12.2016
    Andre eksterne omkostninger 121' -
    Driftsresultat -121' -
    Andre finansielle indtægter 105' -
    Andre finansielle omkostninger -10' -
    Resultat før skat -27' -
    Årets resultat I alt -21' -
    Kapitalandele i tilknyttede virksomheder 0' -
    Finansielle anlægsaktiver 0' -
    Anlægsaktiver 0' -
    Tilgodehavender hos nærtstående parter 2.723' -
    Udskudt skat 6' -
    Andre tilgodehavender 0' -
    Tilgodehavender 2.728' -
    Aktiver I alt 2.728' -
    Virksomhedskapital 3.000' -
    Overført overskud eller underskud -581' -
    Egenkapital 2.419' -
    Gæld til tilknyttede virksomheder 0' -
    Selskabsskat 0' -
    Anden gæld 310' -
    Kortfristet gældsforpligtelser 310' -
    Gældsforpligtelser 310' -
    Passiver I alt 2.728' -
  • Årsregnskab for 2015

    Beløb i hele tusinder INTRADE FINANS ApS Champagne
    Regnskabsperiode start 01.01.2015
    Regnskabsperiode slut 31.12.2015
    Andre eksterne omkostninger 22' -
    Driftsresultat -343' -
    Andre finansielle indtægter 273' -
    Andre finansielle omkostninger 12' -
    Resultat før skat -81' -
    Årets resultat I alt -138' -
    Tilgodehavender hos nærtstående parter 2.674' -
    Andre tilgodehavender 101' -
    Tilgodehavender 2.775' -
    Omsætningsaktiver 2.775' -
    Aktiver I alt 2.775' -
    Virksomhedskapital 3.000' -
    Overført overskud eller underskud -561' -
    Egenkapital 2.439' -
    Gæld til tilknyttede virksomheder 260' -
    Selskabsskat 56' -
    Anden gæld 20' -
    Kortfristet gældsforpligtelser 336' -
    Gældsforpligtelser 336' -
    Passiver I alt 2.775' -
Accepter cookies

Her på sitet bruger vi cookies i forbindelse med bl.a. trafikmåling, for at kunne udvikle bedre og mere målrettede brugeroplevelser. Ved at benytte sitet accepterer du brugen af cookies. Læs mere om cookies her.