OverblikSøgehistorikMenuFølger
  • Årsregnskab for 2014

    Beløb i hele tusinder AARSLEV 2013 A/S ANDELSBOLIGFORENINGEN KASTANIE ALLE 13-15
    Regnskabsperiode start 01.01.2014
    Regnskabsperiode slut 31.12.2014
    Bruttofortjeneste -127' -
    Personaleomkostninger -17' -
    Af- og nedskrivninger 0' -
    Andre driftsomkostninger 0' -
    Driftsresultat -144' -
    Andre finansielle indtægter 0' -
    Andre finansielle omkostninger -630' -
    Resultat før skat -774' -
    Skat af årets resultat -44' -
    Årets resultat I alt -818' -
    Tilgodehavender fra salg og tjenesteydelser 0' -
    Andre tilgodehavender 33' -
    Tilgodehavender 33' -
    Værdipapirer og kapitalandele 0' -
    Likvide beholdninger 6' -
    Omsætningsaktiver 33' -
    Aktiver I alt 33' -
    Virksomhedskapital 1.000' -
    Overført overskud eller underskud -5.145' -
    Egenkapital -4.145' -
    Kortfristet gæld til banker 0' -
    Leverandører af varer og tjenesteydelser 0' -
    Gæld til tilknyttede virksomheder 4.127' -
    Anden gæld 51' -
    Kortfristet gældsforpligtelser 4.178' -
    Gældsforpligtelser 4.178' -
    Passiver I alt 33' -
Accepter cookies