Rommesvej 1
Boligen har 1 ejer
1.400.000 DKK
Offentlig ejendomsværdi fra 2020
160.000 DKK
Offentlig grundværdi fra 2020
-61,32 %
61.884 DKK
Overtagelse af ejendom d. 1. jan. 2022
Adkomsthaver (1) Adkomsthaverhistorik
-
Se Adkomsthaver med et Premium abonnement
Se Adkomsthaver med et Premium abonnement 399 kr. /måned, se priser for mere information.
Køb PremiumAdkomsthaver 1
Ejerandel: 100%61.884 DKKAlmindelig fri handel
-
Stamdata
-
Rommesvej 17100 Vejle
Hedensted Kommune
Midtjylland -
BFE-nummer4357468
-
EjerlavUlkær By, Sindbjerg (1121256)
-
Matrikelnummer3o
-
Grundareal2.764 m² (Heraf vej: 194 m²)
-
Samlet bygningsareal392 m² (Bygning 1)
-
Ejendommens ejerforholdAktie-, anpart- eller andet selskab (undtagen interessentskab)
-
Enhedens boligtypeAndet
-
EnhedsanvendelseEnhed til industri uden integreret produktionsapparat
-
Enhedens samlede areal252 m² (1 Enhed)
-
Enhedens erhvervsareal252 m²
-
Værelser0
-
Toiletter0
-
Bad0
-
Køkkenforholdog
-
-
Bygning 1 - Rommesvej 1
-
LivscyklusOpført
-
Bygningens anvendelseBygning til industri uden integreret produktionsapparat
-
Byggeår2019
-
Etager1
-
Samlet bygningsareal392 m²
-
Erhversareal392 m²
-
Bebygget areal392 m²
-
Ydervæggens materialeMetal
-
TagdækningsmaterialeFibercement uden asbest
-
VarmeinstallationCentralvarme med én fyringsenhed
-
OpvarmningsmiddelNaturgas
-
FredningsstatusIngen fredningsstatus
-
Matrikelnummer3o
-
Revisionsdato01.03.2019 kl.00:00
Enheden
-
Enhedens boligtypeAndet
-
-
Enhedens samlede areal252 m²
-
Enhedens erhvervsareal252 m²
Stueetage
-
Bygningens etagebetegnelsest