OverblikSøgehistorikMenuFølger
1.180.000 DKK
Offentlig ejendomsværdi fra 2020
782.000 DKK
Offentlig grundværdi fra 2020
+48,73 %
1.755.000 DKK
Overtagelse af ejendom d. 1. mar. 2025
31.339 DKK
Kvadratmeterpris
1.316.000 DKK
Se alle hæftelser med et Premium abonnement
Realkredit, pantebreve og underpant
24. feb. 2025

Ejerandel: 50%
    1.755.000 DKK

Ejerandel: 50%
    1.755.000 DKK
    Almindelig fri handel
  • Stamdata

    Lyngmarksvej 3B, 8300 Odder
    • Lyngmarksvej 3B
      8300 Odder
      Odder Kommune
      Midtjylland
    • BFE-nummer
      4201369
    • Ejerlav
      Rude By, Saksild (1001253)
    • Matrikelnummer
      2af
    • Grundareal
      945 m² (Heraf vej: 140 m²)
    • Samlet bygningsareal
      56 m² (Bygning 1)
    • Beboelsesareal
      56 m²
    • Ejendommens ejerforhold
      Privatpersoner eller interessentskab
    • Enhedens boligtype
      Sommer- eller fritidsbolig
    • Enhedsanvendelse
      Sommerhus.
    • Enhedens samlede areal
      56 m² (1 Enhed)
    • Enhedens boligareal
      56 m²
    • Værelser
      3
    • Køkkenforhold
      Eget køkken med afløb
    • På adressen finder man et sommerhus. som er opført tilbage i 1976. Boligen er på 56 m² og rummer bla. 3 værelser, 1 toilet, 1 bad og eget køkken med afløb. Størrelsen på grunden er 945 m² ifølge BBR.