OverblikSøgehistorikMenuFølger
3.050.000 DKK
Offentlig ejendomsværdi fra 2020
1.321.400 DKK
Offentlig grundværdi fra 2020
+40,98 %
4.300.000 DKK
Overtagelse af ejendom d. 8. maj 2020
20.574 DKK
Kvadratmeterpris
2.039.000 DKK
Se alle hæftelser med et Premium abonnement
Realkredit, pantebreve og underpant
25. jun. 2020

Ejerandel: 50%
    4.300.000 DKK

Ejerandel: 50%
    4.300.000 DKK
    Almindelig fri handel
  • Stamdata

    Inavej 48, 3500 Værløse
    • Inavej 48
      3500 Værløse
      Furesø Kommune
      Hovedstaden
    • BFE-nummer
      2138936
    • Ejerlav
      Ll. Værløse By, Værløse (20957)
    • Matrikelnummer
      14kc
    • Grundareal
      1.007 m² (Heraf vej: 0 m²)
    • Samlet bygningsareal
      209 m² (Bygning 1)
    • Beboelsesareal
      209 m²
    • Ejendommens ejerforhold
      Privatpersoner eller interessentskab
    • Enhedens boligtype
      Egentlig beboelseslejlighed med eget køkken
    • Enhedsanvendelse
      Fritliggende enfamiliehus
    • Enhedens samlede areal
      209 m² (1 Enhed)
    • Enhedens boligareal
      209 m²
    • Værelser
      5
    • Toiletter
      2
    • Bad
      2
    • Køkkenforhold
      Eget køkken med afløb