OverblikSøgehistorikMenuFølger
3.735.000 DKK
Offentlig ejendomsværdi fra 2020
780.000 DKK
Offentlig grundværdi fra 2020
+1.470,96 %
2.402.300 DKK
Overtagelse af ejendom d. 1. sep. 2005
12.512 DKK
Kvadratmeterpris
2.340.000 DKK
Se alle hæftelser med et Premium abonnement
Realkredit, pantebreve og underpant
30. okt. 2024

Adkomsthaver 1

    Ejerandel: 50%
    2.402.300 DKK

Ejerandel: 50%
    1.201.150 DKK
    Almindelig fri handel
  • Stamdata

    Vinterslevvej 64, 8370 Hadsten
    • Vinterslevvej 64
      8370 Hadsten
      Favrskov Kommune
      Midtjylland
    • BFE-nummer
      8546633
    • Ejerlav
      Vinterslev By, Hadsten (911552)
    • Matrikelnummer
      11ae
    • Grundareal
      837 m² (Heraf vej: 0 m²)
    • Samlet bygningsareal
      192 m² (Bygning 1)
    • Beboelsesareal
      192 m²
    • Ejendommens ejerforhold
      Privatpersoner eller interessentskab
    • Enhedens boligtype
      Egentlig beboelseslejlighed med eget køkken
    • Enhedsanvendelse
      Fritliggende enfamiliehus
    • Enhedens samlede areal
      192 m² (1 Enhed)
    • Enhedens boligareal
      192 m²
    • Værelser
      6
    • Toiletter
      2
    • Bad
      2
    • Køkkenforhold
      Eget køkken med afløb
    • På adressen finder man et fritliggende enfamiliehus som er opført tilbage i 2001. Boligen er på 192 m² og rummer bla. 6 værelser, 2 toiletter, 2 bad og eget køkken med afløb. Størrelsen på grunden er 837 m² ifølge BBR.

      Varmeinstallationen i boligen er baseret på fjernvarme/blokvarme.

      Ydervæggens materiale er mursten og tagdækningsmaterialet er af tegl.
  • Bygning 1 - Vinterslevvej 64

    • Livscyklus
      Opført
    • Bygningens anvendelse
      Fritliggende enfamiliehus
    • Byggeår
      2001
    • Ombygningsår
      2012
    • Etager
      1
    • Samlet bygningsareal
      192 m²
    • Samlet boligareal (BBR)
      192 m²
    • Bebygget areal
      192 m²