OverblikSøgehistorikMenuFølger
2.789.000 DKK
Offentlig ejendomsværdi fra 2020
982.000 DKK
Offentlig grundværdi fra 2020
+62,08 %
2.590.000 DKK
Overtagelse af ejendom d. 1. apr. 2011
16.087 DKK
Kvadratmeterpris
3.000.000 DKK
Se alle hæftelser med et Premium abonnement
Realkredit, pantebreve og underpant
27. apr. 2026

Ejerandel: 50%
    2.590.000 DKK

Ejerandel: 50%
    2.590.000 DKK
    Almindelig fri handel
  • Stamdata

    Jernaldervej 24, 8382 Hinnerup
    • Jernaldervej 24
      8382 Hinnerup
      Favrskov Kommune
      Midtjylland
    • BFE-nummer
      7972527
    • Ejerlav
      Søften By, Søften (1010651)
    • Matrikelnummer
      4fs
    • Grundareal
      754 m² (Heraf vej: 0 m²)
    • Samlet bygningsareal
      191 m² (Bygning 1)
    • Beboelsesareal
      161 m²
    • Ejendommens ejerforhold
      Privatpersoner eller interessentskab
    • Enhedens boligtype
      Egentlig beboelseslejlighed med eget køkken
    • Enhedsanvendelse
      Fritliggende enfamiliehus
    • Enhedens samlede areal
      161 m² (1 Enhed)
    • Enhedens boligareal
      161 m²
    • Værelser
      6
    • Toiletter
      2
    • Bad
      2
    • Køkkenforhold
      Eget køkken med afløb