Gl Hammelvej 25
Boligen har 1 ejer
270.000 DKK
Offentlig ejendomsværdi fra 2020
155.700 DKK
Offentlig grundværdi fra 2020
+11,11 %
300.000 DKK
Overtagelse af ejendom d. 1. apr. 2025
Adkomsthaver (1) Adkomsthaverhistorik
-
Se Adkomsthaver med et Premium abonnement
Se Adkomsthaver med et Premium abonnement 399 kr. /måned, se priser for mere information.
Køb PremiumAdkomsthaver 1
Ejerandel: 100%300.000 DKKAnden overdragelse
-
Stamdata
-
Gl Hammelvej 258450 Hammel
Favrskov Kommune
Midtjylland -
BFE-nummer4286168
-
EjerlavVoldby By, Voldby (1061451)
-
Matrikelnummer1ae
-
Grundareal312 m² (Heraf vej: 0 m²)
-
Samlet bygningsareal115 m² (Bygning 1)
-
Ejendommens ejerforholdAktie-, anpart- eller andet selskab (undtagen interessentskab)
-
Enhedens boligtypeAndet
-
EnhedsanvendelseVærksted
-
Enhedens samlede areal115 m² (1 Enhed)
-
Enhedens erhvervsareal115 m²
-
Værelser0
-
Toiletter0
-
Bad0
-
Køkkenforholdog
-
-
Bygning 1 - Gl Hammelvej 25
-
LivscyklusOpført
-
Bygningens anvendelseVærksted
-
Byggeår1950
-
Etager1
-
Samlet bygningsareal115 m²
-
Erhversareal115 m²
-
Bebygget areal115 m²
-
Ydervæggens materialeFibercement herunder asbest
-
TagdækningsmaterialeMetal
-
VarmeinstallationIngen varmeinstallation
-
FredningsstatusIngen fredningsstatus
-
Matrikelnummer1ae
-
Revisionsdato01.05.2017 kl.00:00
Enheden
-
Enhedens boligtypeAndet
-
EnhedsanvendelseVærksted
-
Enhedens samlede areal115 m²
-
Enhedens erhvervsareal115 m²
-
Cvr-nr.19752372
-
KontaktoplysningerGl Hammelvej 25
86419500
sica@johnfrandsen.dk -
Anmeldelsestidspunkt11.04.2025 kl.00:00