OverblikSøgehistorikMenuFølger
1.300.000 DKK
Offentlig ejendomsværdi fra 2020
236.700 DKK
Offentlig grundværdi fra 2020
+14,23 %
1.485.000 DKK
Overtagelse af ejendom d. 15. jul. 2018
14.279 DKK
Kvadratmeterpris
786.000 DKK
Se alle hæftelser med et Premium abonnement
Realkredit, pantebreve og underpant
6. jul. 2018
Senest påtegnet

Adkomsthaver (1) Adkomsthaverhistorik

Adkomsthaver 1

    Ejerandel: 100%
    1.485.000 DKK
    Almindelig fri handel
  • Stamdata

    Gl Krovej 19B, 8300 Odder
    • Gl Krovej 19B
      8300 Odder
      Odder Kommune
      Midtjylland
    • BFE-nummer
      368444
    • Ejerlav
      Kysing By, Saksild (1001251)
    • Samlet bygningsareal
      223 m² (Bygning 1)
    • Tinglystareal
      104 m²
    • Ejendommens ejerforhold
      Privatpersoner eller interessentskab
    • Enhedens boligtype
      Egentlig beboelseslejlighed med eget køkken
    • Enhedsanvendelse
      (UDFASES) Række-, kæde- eller dobbelthus (lodret adskillelse mellem enhederne).
    • Enhedens samlede areal
      99 m² (1 Enhed)
    • Enhedens boligareal
      99 m²
    • Værelser
      5
    • Køkkenforhold
      Eget køkken med afløb
    • På adressen finder man et (udfases) række-, kæde- eller dobbelthus (lodret adskillelse mellem enhederne). som er opført tilbage i 1988. Boligen er på 104 m² og rummer bla. 5 værelser, 1 toilet, 1 bad og eget køkken med afløb.

      Varmeinstallationen i boligen er baseret på elvarme, samt elektricitet som opvarmningsmiddel.