Mantelenvej 75
Boligen har 2 ejere
4.700.000 DKK
Offentlig ejendomsværdi fra 2020
454.700 DKK
Offentlig grundværdi fra 2020
+14,57 %
5.385.000 DKK
Overtagelse af ejendom d. 1. jul. 2022
14.633 DKK
Kvadratmeterpris
25. okt. 2023
Senest påtegnet
Adkomsthavere (2) Adkomsthaverhistorik
-
Se Adkomsthaver med et Premium abonnement
Se Adkomsthaver med et Premium abonnement 399 kr. /måned, se priser for mere information.
Køb PremiumAdkomsthaver 1
Ejerandel: 50%5.385.000 DKKAlmindelig fri handel -
Se Adkomsthaver med et Premium abonnement
Køb PremiumAdkomsthaver 2
Ejerandel: 50%5.385.000 DKKAlmindelig fri handel
-
Stamdata
-
Mantelenvej 758300 Odder
Odder Kommune
Midtjylland -
BFE-nummer7837652
-
EjerlavLerdrup By, Gylling (1000552)
-
Matrikelnummer14a
-
Grundareal7.767 m² (Heraf vej: 0 m²)
-
Samlet bygningsareal368 m² (Bygning 1)
-
Beboelsesareal368 m²
-
Ejendommens ejerforholdPrivatpersoner eller interessentskab
-
Enhedens boligtypeEgentlig beboelseslejlighed med eget køkken
-
EnhedsanvendelseFritliggende enfamiliehus
-
Enhedens samlede areal368 m² (1 Enhed)
-
Enhedens boligareal368 m²
-
Værelser6
-
Toiletter3
-
Bad3
-
KøkkenforholdEget køkken med afløb
-
-
Bygning 1 - Mantelenvej 75
-
LivscyklusOpført
-
Bygningens anvendelseFritliggende enfamiliehus
-
Byggeår1997
-
Etager1
-
Samlet bygningsareal368 m²
-
Samlet boligareal (BBR)368 m²
-
Bebygget areal368 m²
-
Supplerende varmeOvne til fast eller flydende brændsel
-