OverblikSøgehistorikMenuFølger
1.500.000 DKK
Offentlig ejendomsværdi fra 2020
542.700 DKK
Offentlig grundværdi fra 2020
+33,33 %
2.000.000 DKK
Overtagelse af ejendom d. 1. apr. 2024
21.277 DKK
Kvadratmeterpris
1.500.000 DKK
Se alle hæftelser med et Premium abonnement
Realkredit, pantebreve og underpant
1. apr. 2024
Senest påtegnet

Adkomsthaver (1) Adkomsthaverhistorik

Adkomsthaver 1

    Ejerandel: 100%
    2.000.000 DKK
    Almindelig fri handel
  • Stamdata

    Thorasvej 58, 8300 Odder
    • Thorasvej 58
      8300 Odder
      Odder Kommune
      Midtjylland
    • BFE-nummer
      4201105
    • Ejerlav
      Kysing By, Saksild (1001251)
    • Matrikelnummer
      8ec
    • Grundareal
      824 m² (Heraf vej: 0 m²)
    • Samlet bygningsareal
      57 m² (Bygning 1)
    • Beboelsesareal
      94 m²
    • Ejendommens ejerforhold
      Privatpersoner eller interessentskab
    • Enhedens boligtype
      Sommer- eller fritidsbolig
    • Enhedsanvendelse
      Sommerhus.
    • Enhedens samlede areal
      94 m² (1 Enhed)
    • Enhedens boligareal
      94 m²
    • Værelser
      3
    • Køkkenforhold
      Eget køkken med afløb
    • På adressen finder man et sommerhus. som er opført tilbage i 1975. Boligen er på 94 m² og rummer bla. 3 værelser, 1 toilet, 1 bad og eget køkken med afløb. Størrelsen på grunden er 824 m² ifølge BBR.

      Varmeinstallationen i boligen er baseret på elvarme, samt elektricitet som opvarmningsmiddel.