Kristrupvej 154
Boligen har 1 ejer
4.700.000 DKK
Offentlig ejendomsværdi fra 2020
408.900 DKK
Offentlig grundværdi fra 2020
+23,40 %
5.800.000 DKK
Overtagelse af ejendom d. 1. jun. 2023
22. jun. 2023
Senest påtegnet
Adkomsthaver (1) Adkomsthaverhistorik
-
Se Adkomsthaver med et Premium abonnement
Se Adkomsthaver med et Premium abonnement 399 kr. /måned, se priser for mere information.
Køb PremiumAdkomsthaver 1
Ejerandel: 100%5.800.000 DKKAlmindelig fri handel
-
Stamdata
-
Kristrupvej 1548960 Randers SØ
Randers Kommune
Midtjylland -
BFE-nummer4118868
-
EjerlavKristrup By, Kristrup (930951)
-
Matrikelnummer6df
-
Grundareal4.089 m² (Heraf vej: 0 m²)
-
Samlet bygningsareal1.433 m² (Bygning 1)
-
Ejendommens ejerforholdAktie-, anpart- eller andet selskab (undtagen interessentskab)
-
Enhedens boligtypeAndet
-
EnhedsanvendelseEnhed til industri med integreret produktionsapparat
-
Enhedens samlede areal1.495 m² (1 Enhed)
-
Enhedens erhvervsareal1.495 m²
-
Værelser0
-
Toiletter0
-
Bad0
-
Køkkenforholdog
-
-
Bygning 1 - Kristrupvej 154
-
LivscyklusOpført
-
Bygningens anvendelseBygning til industri med integreret produktionsapparat
-
Byggeår1979
-
Ombygningsår1992
-
Etager1
-
Samlet bygningsareal1.433 m²
-
Erhversareal1.495 m²
-
Bebygget areal1.433 m²
-
Ydervæggens materialeBetonelementer
-
TagdækningsmaterialeFibercement herunder asbest
-
VarmeinstallationCentralvarme med én fyringsenhed
-
OpvarmningsmiddelFlydende brændsel
-
FredningsstatusIngen fredningsstatus
-
Matrikelnummer6df
-
Revisionsdato25.04.2017 kl.00:00
Enheden
-
Enhedens boligtypeAndet
-
-
Enhedens samlede areal1.495 m²