OverblikSøgehistorikMenuFølger
1.136.000 DKK
Offentlig ejendomsværdi fra 2022
160.000 DKK
Offentlig grundværdi fra 2022
+584,38 %
1.095.000 DKK
Overtagelse af ejendom d. 1. mar. 2018
5.368 DKK
Kvadratmeterpris
1.209.000 DKK
Se alle hæftelser med et Premium abonnement
Realkredit, pantebreve og underpant
27. feb. 2018

Ejerandel: 50%
    1.095.000 DKK

Ejerandel: 50%
    1.095.000 DKK
    Almindelig fri handel
  • Stamdata

    Vilevej 4, 7870 Roslev
    • Vilevej 4
      7870 Roslev
      Skive Kommune
      Midtjylland
    • BFE-nummer
      4071708
    • Ejerlav
      Vile By, Vile (851151)
    • Matrikelnummer
      7e
    • Grundareal
      2.869 m² (Heraf vej: 0 m²)
    • Samlet bygningsareal
      296 m² (Bygning 1)
    • Beboelsesareal
      204 m²
    • Ejendommens ejerforhold
      Privatpersoner eller interessentskab
    • Enhedens boligtype
      Egentlig beboelseslejlighed med eget køkken
    • Enhedsanvendelse
      Fritliggende enfamiliehus
    • Enhedens samlede areal
      204 m² (1 Enhed)
    • Enhedens boligareal
      204 m²
    • Værelser
      6
    • Toiletter
      2
    • Bad
      2
    • Køkkenforhold
      Eget køkken med afløb
    • På adressen finder man et fritliggende enfamiliehus som er opført tilbage i 1912. Boligen er på 204 m² og rummer bla. 6 værelser, 2 toiletter, 2 bad og eget køkken med afløb. Størrelsen på grunden er 2.869 m² ifølge BBR.