Sommerstedvej 27
Boligen har 2 ejere
86.300 DKK
Offentlig ejendomsværdi fra 2020
86.300 DKK
Offentlig grundværdi fra 2020
+827,00 %
800.000 DKK
Overtagelse af ejendom d. 1. sep. 2021
Adkomsthavere (2) Adkomsthaverhistorik
-
Se Adkomsthaver med et Premium abonnement
Se Adkomsthaver med et Premium abonnement 399 kr. /måned, se priser for mere information.
Køb PremiumAdkomsthaver 1
Ejerandel: 50%800.000 DKKAlmindelig fri handel -
Se Adkomsthaver med et Premium abonnement
Køb PremiumAdkomsthaver 2
Ejerandel: 50%800.000 DKKAlmindelig fri handel
-
Stamdata
-
Sommerstedvej 277790 Thyholm
Struer Kommune
Midtjylland -
BFE-nummer3430177
-
EjerlavLyngs By, Lyngs (720952)
-
Matrikelnummer16ab
-
Grundareal1.265 m² (Heraf vej: 0 m²)
-
Ejendommens ejerforholdPrivatpersoner eller interessentskab
-
-
Seneste anmelder
-
Anmelder
-
Cvr-nr.37561509
-
Kontaktoplysninger2210803
lmj@paragrafadvokaterne.dk -
Anmeldelsestidspunkt27.08.2021 kl.00:00
-
ResuméEt resumé for ejendommenTinglysningSe den gældende tingbogsattestHistorikAdkomsthaver, salg og bygningshistorikTidslinjeSe den fulde registreringshistorikFind tvillingFind lignende ejendomme
Informationerne vist på denne side indeholder data, som benyttes i henhold til vilkår for brug af danske offentlige data. Læs mere her:
Hvorfor vises mine oplysninger?