OverblikSøgehistorikMenuFølger
2.800.000 DKK
Offentlig ejendomsværdi fra 2020
1.942.400 DKK
Offentlig grundværdi fra 2020
-25,00 %
2.100.000 DKK
Overtagelse af ejendom d. 15. jan. 2024
2.031 DKK
Kvadratmeterpris
4.189.000 DKK
Se alle hæftelser med et Premium abonnement
Realkredit, pantebreve og underpant
12. dec. 2025
Senest påtegnet

Adkomsthaver (1) Adkomsthaverhistorik

Adkomsthaver 1

    Ejerandel: 100%
    2.100.000 DKK
    Anden overdragelse
  • Stamdata

    Vievej 4A, 8832 Skals
    • Vievej 4A
      8832 Skals
      Viborg Kommune
      Midtjylland
    • BFE-nummer
      7166081
    • Ejerlav
      V. Låstrup By, Låstrup (760854)
    • Matrikelnummer
      5u og 4n
    • Grundareal
      55.086 m² (Heraf vej: 1.950 m²)
    • Samlet bygningsareal
      66 m² (Bygning 1)
    • Beboelsesareal
      1.034 m² (10 enheder)
    • Ejendommens ejerforhold
      Aktie-, anpart- eller andet selskab (undtagen interessent­skab)
    • Enhedens boligtype
      Egentlig beboelseslejlighed med eget køkken
    • Enhedsanvendelse
      Fritliggende enfamiliehus
    • Enhedens samlede areal
      66 m² (1 Enhed)
    • Enhedens boligareal
      66 m²
    • Værelser
      2
    • Køkkenforhold
      Eget køkken med afløb
    • På adressen finder man et fritliggende enfamiliehus som er opført tilbage i 1990. Boligen er på 1.034 m² og rummer bla. 2 værelser, 1 toilet, 1 bad og eget køkken med afløb. Størrelsen på grunden er 55.086 m² ifølge BBR.