OverblikSøgehistorikMenuFølger
837.000 DKK
Offentlig ejendomsværdi fra 2022
265.000 DKK
Offentlig grundværdi fra 2022
+98,11 %
525.000 DKK
Overtagelse af ejendom d. 1. jan. 2021
6.250 DKK
Kvadratmeterpris
450.000 DKK
Se alle hæftelser med et Premium abonnement
Realkredit, pantebreve og underpant
12. jan. 2021

Ejerandel: 50%
    525.000 DKK

Ejerandel: 50%
    525.000 DKK
    Almindelig fri handel
  • Stamdata

    Baggade 1B, 4220 Korsør
    • Baggade 1B
      4220 Korsør
      Slagelse Kommune
      Sjælland
    • BFE-nummer
      5352371
    • Ejerlav
      Korsør Bygrunde (2001151)
    • Matrikelnummer
      15a
    • Grundareal
      193 m² (Heraf vej: 0 m²)
    • Samlet bygningsareal
      56 m² (Bygning 1)
    • Beboelsesareal
      84 m²
    • Ejendommens ejerforhold
      Privatpersoner eller interessentskab
    • Enhedens boligtype
      Egentlig beboelseslejlighed med eget køkken
    • Enhedsanvendelse
      Fritliggende enfamiliehus
    • Enhedens samlede areal
      84 m² (1 Enhed)
    • Enhedens boligareal
      84 m²
    • Værelser
      2
    • Køkkenforhold
      Eget køkken med afløb
    • På adressen finder man et fritliggende enfamiliehus som er opført tilbage i 1920. Boligen er på 84 m² og rummer bla. 2 værelser, 1 toilet, 1 bad og eget køkken med afløb. Størrelsen på grunden er 193 m² ifølge BBR.