Malervej 4
Boligen har 1 ejer
3.350.000 DKK
Offentlig ejendomsværdi fra 2020
330.000 DKK
Offentlig grundværdi fra 2020
-5,97 %
3.150.000 DKK
Overtagelse af ejendom d. 1. nov. 2010
10. mar. 2021
Senest påtegnet
Adkomsthaver (1) Adkomsthaverhistorik
-
Se Adkomsthaver med et Premium abonnement
Se Adkomsthaver med et Premium abonnement 399 kr. /måned, se priser for mere information.
Køb PremiumAdkomsthaver 1
Ejerandel: 100%3.150.000 DKKAlmindelig fri handel
-
Stamdata
-
Malervej 46710 Esbjerg V
Esbjerg Kommune
Syddanmark -
BFE-nummer5118870
-
EjerlavSædding By, Guldager (1350657)
-
Matrikelnummer5cr
-
Grundareal3.000 m² (Heraf vej: 0 m²)
-
Samlet bygningsareal1.000 m² (Bygning 1)
-
Ejendommens ejerforholdPrivatpersoner eller interessentskab
-
Enhedens boligtypeAndet
-
EnhedsanvendelseEnhed til industri uden integreret produktionsapparat
-
Enhedens samlede areal1.000 m² (1 Enhed)
-
Enhedens erhvervsareal1.000 m²
-
Værelser0
-
Toiletter0
-
Bad0
-
Køkkenforholdog
-
-
Bygning 1 - Malervej 4
-
LivscyklusOpført
-
Bygningens anvendelseBygning til industri uden integreret produktionsapparat
-
Byggeår1985
-
Etager1
-
Samlet bygningsareal1.000 m²
-
Erhversareal1.000 m²
-
Bebygget areal1.000 m²
-
Ydervæggens materialeMursten
-
TagdækningsmaterialeFibercement herunder asbest
-
VarmeinstallationFjernvarme/blokvarme
-
FredningsstatusIngen fredningsstatus
-
Matrikelnummer5cr
-
Revisionsdato07.06.2018 kl.00:00
Enheden
-
Enhedens boligtypeAndet
-
-
Enhedens samlede areal1.000 m²
-
Enhedens erhvervsareal1.000 m²
Stueetage
-
Bygningens etagebetegnelsest
-
EtagetypeRegulær etage