OverblikSøgehistorikMenuFølger
1.050.000 DKK
Offentlig ejendomsværdi fra 2020
210.100 DKK
Offentlig grundværdi fra 2020
-30,95 %
725.000 DKK
Overtagelse af ejendom d. 15. jun. 2021
3.796 DKK
Kvadratmeterpris
922.501 DKK
Se alle hæftelser med et Premium abonnement
Realkredit, pantebreve og underpant
13. sep. 2024
Senest påtegnet

Adkomsthaver (1) Adkomsthaverhistorik

Adkomsthaver 1

    Ejerandel: 100%
    725.000 DKK
    Almindelig fri handel
  • Stamdata

    Marstrup Bygade 125, 6100 Haderslev
    • Marstrup Bygade 125
      6100 Haderslev
      Haderslev Kommune
      Syddanmark
    • BFE-nummer
      5174754
    • Ejerlav
      Marstrup, Hoptrup (1420555)
    • Matrikelnummer
      96
    • Grundareal
      1.910 m² (Heraf vej: 0 m²)
    • Samlet bygningsareal
      392 m² (Bygning 1)
    • Beboelsesareal
      191 m² (1 enhed)
    • Ejendommens ejerforhold
      Aktie-, anpart- eller andet selskab (undtagen interessent­skab)
    • Enhedens boligtype
      Andet
    • Enhedsanvendelse
      Enhed til detailhandel og Enhed til lager
    • Enhedens samlede areal
      343 m² (2 Enheder)
    • Enhedens erhvervsareal
      343 m²
    • Værelser
      3
    • Toiletter
      1
    • Bad
      0
    • Køkkenforhold
      Ingen fast kogeinstallation
    • På adressen finder man et enhed til detailhandel som er opført tilbage i 1900. Boligen er på 191 m² og rummer bla. 3 værelser, 1 toilet og ingen fast kogeinstallation. Størrelsen på grunden er 1.910 m² ifølge BBR.