OverblikSøgehistorikMenuFølger
750.000 DKK
Offentlig ejendomsværdi fra 2020
24.800 DKK
Offentlig grundværdi fra 2020
+190,00 %
2.175.000 DKK
Overtagelse af ejendom d. 1. jul. 2023
33.462 DKK
Kvadratmeterpris
1.757.000 DKK
Se alle hæftelser med et Premium abonnement
Realkredit, pantebreve og underpant
16. jun. 2023

Ejerandel: 50%
    2.175.000 DKK

Ejerandel: 50%
    2.175.000 DKK
    Almindelig fri handel
  • Stamdata

    Dagmargade 7, 3. tv, 5000 Odense C
    • Dagmargade 7, 3. tv
      5000 Odense C
      Odense Kommune
      Syddanmark
    • BFE-nummer
      297997
    • Ejerlav
      Odense Bygrunde (2003851)
    • Samlet bygningsareal
      503 m² (Bygning 1)
    • Tinglystareal
      65 m²
    • Ejendommens ejerforhold
      Privatpersoner eller interessentskab
    • Enhedens boligtype
      Egentlig beboelseslejlighed med eget køkken
    • Enhedsanvendelse
      Bolig i etageejendom, flerfamiliehus eller to-familiehus
    • Enhedens samlede areal
      73 m² (1 Enhed)
    • Enhedens boligareal
      73 m²
    • Værelser
      3
    • Køkkenforhold
      Eget køkken med afløb
    • På adressen finder man et bolig i etageejendom, flerfamiliehus eller to-familiehus som er opført tilbage i 1908. Boligen er på 65 m² og rummer bla. 3 værelser, 1 toilet, 1 bad og eget køkken med afløb.