OverblikSøgehistorikMenuFølger
1.900.000 DKK
Offentlig ejendomsværdi fra 2020
464.400 DKK
Offentlig grundværdi fra 2020
+117,00 %
4.123.000 DKK
Overtagelse af ejendom d. 1. jan. 2019
11.358 DKK
Kvadratmeterpris
2.973.000 DKK
Se alle hæftelser med et Premium abonnement
Realkredit, pantebreve og underpant
9. sep. 2019
Senest påtegnet

Adkomsthaver (1) Adkomsthaverhistorik

Adkomsthaver 1

    Ejerandel: 100%
    4.123.000 DKK
    Interessesammenfald
  • Stamdata

    Lundvej 3A, 6800 Varde
    • Lundvej 3A
      6800 Varde
      Varde Kommune
      Syddanmark
    • BFE-nummer
      5758671
    • Ejerlav
      Varde Markjorder (2007752)
    • Matrikelnummer
      149g
    • Grundareal
      490 m² (Heraf vej: 0 m²)
    • Beboelsesareal
      363 m² (6 enheder)
    • Ejendommens ejerforhold
      Aktie-, anpart- eller andet selskab (undtagen interessent­skab)
    • Størrelsen på grunden er 490 m² ifølge BBR.
  • Bygning 1 - Lundvej 3A

    • Livscyklus
      Opført
    • Bygningens anvendelse
      Etagebolig-bygning, flerfamiliehus eller to-familiehus
    • Byggeår
      1920
    • Etager
      1
    • Samlet bygningsareal
      120 m²
    • Samlet boligareal (BBR)
      210 m²
    • Bebygget areal
      120 m²
    • Matrikelnummer
      149g
    • Revisionsdato